Kancelaria Kamil Janko

efektywność i zaangażowanie

Kancelaria Kamil Janko

efektywność i zaangażowanie

Kancelaria Kamil Janko

efektywność i zaangażowanie

Kancelaria adwokacka – adwokat Sosnowiec
W czym możemy pomóc?

Prawo rodzinne i cywilne

Prowadzimy sprawy rodzinne, spadkowe oraz rozwodowe. Zajmujemy się egzekwowaniem odszkodowań po wypadkach komunikacyjnych, ws. błędów w sztuce lekarskiej (…)

Prawo gospodarcze i korporacyjne

Nasza kancelaria zajmuje się zakładaniem, rejestracją i likwidacją, spółek. Doradzamy w sprawie optymalizacji formy prawnej dla danej działalności gospodarczej (…)

Prawo upadłościowe

Prowadzimy sprawy w zakresie upadłości konsumenckiej, przedsiębiorcy, przedsiębiorstwa oraz zajmujemy się procesami restrukturyzacyjnymi (….)

Nasz zespół

Profesjonalna kancelaria adwokacka Sosnowiec gotowa zająć się Twoją sprawą

Kamil Janko

Adwokat

Justyna Nurek

Radca prawny

Bartosz Karoń
Radca prawny

Adwokat Sosnowiec

Nasza Kancelaria zapewnia najwyższy stopień staranności w podejmowanych czynnościach.

Naszym priorytetem  jest dbałość o dobro i interes klienta, celem ochrony ICH praw i interesów.

„W miejscu gdzie TY natrafiasz na problem, MY znajdujemy jego rozwiązanie.”

Opinie o kancelarii adwokackiej

Wczoraj miałem okazje być reprezentowany przez adwokata Janko w sprawie cywilnej. Jestem pod wrażeniem jego działania. W sposób inteligentny i trafny punktował osobę oskarżoną. Co więcej, potrafił zmienić taktykę w trakcie rozprawy, co było konieczne w związku z zeznaniami oskarżonej. Polecam kancelarie Adwokata Janko z czystym sumieniem.

Paweł S.

Pana mecenasa znalazłem wpisując w Google adwokat Sosnowiec. Mecenas Kamil Janko w sposób sprawny i skuteczny sporządził umowę handlową dla naszej firmy. Polecam.

Adam W.

Szczerze polecam! Doskonały fachowiec potrafiący pochylić się nad każdą sprawą indywidualnie. Wzór dla wielu innych w tym zawodzie

Tomasz Ż.

Kancelarie prawne to podstawowa, a zarazem wyłączna forma, działalności adwokatów na polskim rynku. W zakres działań kancelarii wchodzą m.in. udzielanie pomocy prawnej, sporządzanie opinii prawnych, opracowanie projektów aktów prawnych, sporządzanie umów dla firm i osób prywatnych oraz reprezentowanie klienta przed sądem. Niektóre kancelarie specjalizują się w określonych dziedzinach prawa, podczas gdy inne świadczą kompleksowe usługi.

Obsługa klientów prywatnych – jakie działania obejmuje?

Oprócz doradztwa zapewniamy reprezentację w sporach sądowych, przed organami administracji publicznej i innymi podmiotami gospodarczymi. Opiniujemy dokumentację i sporządzamy projekty umów zgodnie z intencją klienta.Prowadzimy wiele spraw z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego m.in. o podział majątku. Pomożemy Ci przejść przez proces rozwodowy i uregulować kwestie związane z małoletnimi dziećmi. Zapewniamy wysoki poziom mediacji i niezakłóconą współpracę na każdym etapie procedowania. Specjalizujemy się również w sprawach spadkowych, w tym sprawach o podział, dochodzenie roszczeń i stwierdzenie nabycia spadku. Z usług naszej kancelarii adwokackiej korzystają również osoby, które uległy wypadkom komunikacyjnym, wypadkom przy pracy lub uważają, że zostały poszkodowane przez lekarza (błędy medyczne). Duża część prowadzonych przez nas spraw dotyczy tzw. upadłości konsumenckiej, czyli upadłości osoby fizycznej, która nie prowadzi działalności gospodarczej. Nasi klienci mogą także liczyć na pomoc w sporach z pracodawcami (prawo pracy).

 

Kancelaria adwokacka w Sosnowcu świadczy usługi prawne dla szerokiego grona klientów, w tym klientów prywatnych. Doświadczeni adwokaci służą profesjonalną poradą w zakresie prawa rodzinnego, prawa pracy, pomagają w obsłudze prawnej przedsiębiorstw (ze szczególnym uwzględnieniem biznesów rodzinnych) oraz doradzają w prywatnych sprawach majątkowych. Korzystając z usług doświadczonych adwokatów, zyskujesz pewność, że każda sprawa zostanie potraktowana w sposób interdyscyplinarny. Prawnicy z sosnowieckiej kancelarii adwokackiej wykazują dużą skuteczność w obsłudze klientów prywatnych, korzystając z wcześniejszych doświadczeń i wiedzy zdobytej w ramach określonych specjalizacji.
Głównym obszarem naszych zainteresowań jest udzielanie porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, niemniej świadczymy szeroko zakrojone usługi i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów. 

Sprawy o upadłość konsumencką i sprawy odszkodowawcze – pomoc adwokacka 

Pomożemy Ci dojść wszelkich roszczeń, o ile występują ku temu mocne podstawy prawne. Adwokat w Sosnowcu ma na swoim koncie wiele spraw związanych z dochodzeniem zwrotu kosztów leczenia, utraconego zarobku, odszkodowań za szkodę w pojeździe czy odszkodowań za straty moralne czy kompensujące krzywdę związaną z wypadkiem lub utratą bliskiej osoby. Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu zwrotów kosztów poniesionych za leczenie lub czujesz, że zostałeś niesprawiedliwie potraktowany, nasz adwokat wesprze Cię w próbach dochodzenia odszkodowania i podpowie najlepsze możliwe sposoby na rozwiązanie problemu prawnego.

Kancelaria adwokacka w Sosnowcu oferuje obsługę prawną w zakresie dochodzenia upadłości konsumenckiej. Jeżeli chcesz rozpocząć nowy etap w życiu, nasz adwokat pomoże Ci przejść przez postępowanie upadłościowe. Pomoc prawna w obszarze upadłości konsumenckiej dotyczy m.in. ustalenia, czy istnieją przesłanki do jej ogłoszenia.  Pierwszym etapem sprawy jest sporządzenie wniosku – adwokat w Sosnowcu napisze skuteczny wniosek, a następnie wystąpi w imieniu klienta przed sądem upadłościowym bądź syndykiem. 
Oprócz spraw upadłościowych specjalizujemy w się w obsłudze roszczeń odszkodowawczych. Długoletnie doświadczenie w reprezentowaniu osób poszkodowanych pozwala nam prowadzić skuteczne sprawy związane z wypadkami w ruchu drogowym, błędami lekarskimi, wypadkami w miejscu zatrudnienia oraz katastrofami w ruchu kolejowym.

Sprawy karne – obsługa prawna klientów indywidualnych

Bez względu na to, po jakiej stronie występujesz, zapewnimy pełne wsparcie i doradztwo merytoryczne. Zapewniamy wystąpienie w charakterze oskarżycieli posiłkowych i oskarżycieli prywatnych. Sporządzimy każdy rodzaj pisma w sprawach karnych i udzielimy rzetelnych porad – prawo karne nie ma przed nami tajemnic, a do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny.
Z usług naszej kancelarii korzystają osoby, które popełniły przestępstwa ścigane z urzędu, lub są ofiarami i chcą otrzymać zadośćuczynienie.

W czasie wieloletniej praktyki prowadziliśmy setki spraw dotyczących najczęściej popełnianych czynów zabronionych, do których kwalifikowane są m.in. zabójstwo, pobicie ze skutkiem śmiertelnym lub powodujące ciężki uszczerbek na zdrowiu, sprawy o korupcję, kazirodztwo, znęcanie się czy kazirodztwo. Bez względu na charakter prowadzonej sprawy zawsze działamy z myślą o dobru klienta i na jego korzyść. W zakres usług naszej kancelarii wchodzą m.in. wniesienie o udostępnienie akt postępowania, zgłaszanie zgromadzonych wniosków dowodowych, wnoszenie uwag i ewentualnych zastrzeżeń do opinii biegłych oraz przygotowanie apelacji. Występujemy z wnioskami o odroczenie terminu rozprawy i prowadzimy sprawy o przedterminowe lub warunkowe zwolnienie. Zapewniamy pełen profesjonalizm i obiektywne podejście do każdego klienta i prowadzonej sprawy.

 

Prawo cywilne to niejedyny obszar zainteresowania prawników z sosnowieckiej kancelarii. Nasz adwokat pomoże również w prowadzeniu spraw karnych. W przypadku spraw ściganych z kodeksu karnego ogromne znaczenie ma czas – im wcześniej zgłosisz się do kancelarii adwokackiej, tym lepiej. Adwokat karnista z kancelarii w Sosnowcu zapewni skuteczną pomoc i szybkie działanie – jeszcze przed przesłuchaniem przez organy ścigania. Z pomocą adwokata ustalisz spójną linię obrony i zyskasz szansę na pozytywne zakończenie sprawy. Pomoc prawna obejmuje obronę na wszystkich etapach postępowania, poczynając od postępowania przygotowawczego, przez sądowe, apelacyjne, aż do kasacyjnego. Bez względu na to, po jakiej stronie występujesz, zapewnimy pełne wsparcie i doradztwo merytoryczne. Zapewniamy wystąpienie w charakterze oskarżycieli posiłkowych i oskarżycieli prywatnych.

Blog

Skontaktuj się z nami