Zespół

Kamil Janko

Specjalizacja:

Prawo podatkowe, prawo korporacyjne, prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne  oraz postępowania sądowe dotyczące tematyki finansowej i bankowej prowadzonych na rzecz klientów indywidualnych oraz w prawie konsumenckim.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań przeciwko bankom w zakresie umów kredytów hipotecznych waloryzowanych do waluty obcej, w szczególności CHF oraz Sankcji Kredytu Darmowego.

Ukończył Wydział Prawa, Administracji Uniwersytetu Śląskiego, a od 2017 roku wpisany jest na listę adwokatów

Kieruje całością spraw w Kancelarii.

Justyna Nurek-Janko

Specjalizacja:

prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo odszkodowawcze, prawo medyczne

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Radca Prawny. Lew w niebieskiej todze. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, w szczególności w rozwodach, kwestiach związanych z małoletnimi, alimentami, rodziną zastępczą. Nie obce jest jej także prawo medyczne i cywilne.

Stawia na rozwój zawodowy. Ciągle rozwija swe umiejętności, stawiając na kursy i szkolenia w dziedzinie prawa rodzinnego. Dba, by każdy klient czuł, że jest pod dobrymi skrzydłami Pani Mecenas. Na sali sądowej nieustraszona i pewna siebie.

Pasjonatka podróży, kuchni włoskiej i mody.

Bartosz Karoń

Specjalizacja:

obsługa podmiotów gospodarczych, prawo handlowe, prawo podatkowe, prawo administracyjne, szeroko rozumiane prawo cywilne.

Radca Prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.  Ambitny i zaangażowany. Zajmuje się zarówno kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych jak i zabezpieczeniem interesów klientów indywidualnych. Specjalizuje się w prawie handlowym i gospodarczym, szeroko rozumianym prawie cywilnym oraz prawie administracyjnym.

Fan łamigłówek i gimnastyki językowej. Pasjonat kosmosu i nocnego nieba.