Zespół

Kamil Janko

Specjalizacja:

Kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych, przygotowanie projektów dokumentów korporacyjnych spółek, obsługa klientów indywidualnych w zakresie prawa karnego, administracyjnego, cywilnego, gospodarczego i prawa pracy.

Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Adwokat z zawodu i powołania. Od lat specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych prawie karnym i cywilnym. Ponadto, prowadzi z sukcesem sprawy związane z upadłością konsumencką. Jest w trakcie zdobywania uprawnień na doradce restrukturyzacyjnego. Jak sam mówi im sprawa trudniejsza tym ciekawsza. Bojowy i waleczny na sali sądowej. 

Gotowy na posterunku prawniczym całą dobę. 

Pasjonat nurkowania, dalekich podróży i egzotycznej kuchni.

Justyna Nurek

Specjalizacja:

prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo odszkodowawcze, prawo medyczne

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Radca Prawny. Lew w niebieskiej todze. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, w szczególności w rozwodach, kwestiach związanych z małoletnimi, alimentami, rodziną zastępczą. Nie obce jest jej także prawo medyczne i cywilne.

Stawia na rozwój zawodowy. Ciągle rozwija swe umiejętności, stawiając na kursy i szkolenia w dziedzinie prawa rodzinnego. Dba, by każdy klient czuł, że jest pod dobrymi skrzydłami Pani Mecenas. Na sali sądowej nieustraszona i pewna siebie.

Pasjonatka podróży, kuchni włoskiej i mody.

Bartosz Karoń

Specjalizacja:

obsługa podmiotów gospodarczych, prawo handlowe, prawo podatkowe, prawo administracyjne, szeroko rozumiane prawo cywilne.

Radca Prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.  Ambitny i zaangażowany. Zajmuje się zarówno kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych jak i zabezpieczeniem interesów klientów indywidualnych. Specjalizuje się w prawie handlowym i gospodarczym, szeroko rozumianym prawie cywilnym oraz prawie administracyjnym.

Fan łamigłówek i gimnastyki językowej. Pasjonat kosmosu i nocnego nieba.